Головна

videoback
Відтворити відео

Приобретаемой автомобіль ми зачастуємо не завжди задумуємось насколько багато часу, щоб ми справді проводили всередині свого нового верного «другого» і лішимо так часом, щоб оцінити все «прелести» наших дорогих, вдовольнити наслушавшись вуличного шуму і «не в’їстися» музики, які використовують якісно авто звук, починаючи задумуватись як також підвищити рівень комфорту всередині своєї машини. Повторне не застає себе довге життя: в чомусь потрібен ваш авто – це шумоізоляція. Так шо таке шумоізоляція автомобіля? Таке широке розуміння, як авто шумоізоляція, включає в себе кілька базових компонентів, здатних підвищити рівень комфорту і підбити свій автозвук до топового рівня звучання.

Детальніше:

Віброізоляція автомобіля – це базова річ, без якої вся інша «шумка” не матиме сенсу. Адже саме якісна і професійна виброизоляция зніме більшу частину шуму і зовнішніх подразників, таких як шум дороги, дощу, або вилітає з під коліс Щебінка. Правильно зроблена виброизоляция – це те, без чого вся затія з звукоізоляції НЕ здійсненна і якісний звук може так і залишитися нездійсненною мрією.

Шумоізоляція авто – це другий етап роботи по «обесшумка» автомобіля. Матеріали для шумоізоляції автомобіля можна розділити на шумоізоляційні (шумоотражатели, шумоізоляторів) і шумопоглинаючі (Шумопоглотители, звукопоглотители). Всі ці матеріали, як правило, наносяться другим шаром на віброізоляцію. Їх комплексне застосування дозволяє досягти максимального ефекту в усуненні набридливих шумів і поліпшити якість авто звуку.

Усунення сторонніх шумів всередині салону автомобіля за допомогою протівоськріпниє матеріалів (Антискрип). Антискрип являє собою не що інше, як смужки синтетичної тканини або інших матеріалів з нанесеним клейовими шаром. Його завдання – усунення скрипів в труться між собою деталях салону автомобіля. Приклейка Антискрип між труться деталями салону дозволить забути про докучливих поскрипування і «цвіркуна» під час їзди.

Розуміючи, що потрібно робити, звичайно, потрібно правильно підібрати матеріали.

Саме для ЦИХ цілей фахівцями нашого підприємства ТОВ «СТК» був розроблений і запущений у виробництво повний комплекс вібро-шумоізоляційних матеріалів під т.м. ACOUSTICS.

ACOUSTICS - ЦЕ:

Продукція, яка увібрала в себе максимум передових технологій і знань в області автомобільної шумоізоляції і автозвуку. Наші матеріали по достоїнству оцінили не тільки рядові автомобілісти, а й імениті спортсмени. На сторінці «відгуки» ви можете докладніше дізнатися думку наших клієнтів про продукції, що випускається нами продукції.

ACOUSTICS - ЦЕ:

Повний комплекс матеріалів по шумоізоляції автомобіля. Звернувшись до нас у вас не буде необхідності витрачати свій час на збір різних матеріалів у різних постачальників. У нас є все!

ACOUSTICS - ЦЕ:

Ціни поза конкуренцією при незмінно високій якості. Перевага в ціні досягається за рахунок того, що продукція виготовлена в Україні на висококласному обладнанні. На сьогоднішній день ми є єдиним спеціалізованим виробником автомобільних віброізоляційних матеріалів в Україні. Тому у нас немає необхідності жертвувати якістю для того, що б утримати конкурентну ціну. Ми поза конкуренцією!

ACOUSTICS - ЦЕ:

Постійна підтримка українського авто звукового спорту. Спортсмени використовують наші матеріали традиційно займають високі місця в авто звукових змаганнях. Починаючи з 2016 року бренд ACOUSTICS є генеральним спонсором змагань з авто звуку EMMA Ukraine, крім цього ми допомагаємо і є генеральним спонсором таких змагань як Car Emotion, DRIVE & MUSIC SHOW.

Таким чином, зупинивши свій вибір на продукції ACOUSTICS ви Не тільки отримуєте кращий продукт за кращу ціну, але і підтримуєте Український автоспорт.

“Ми випускаємо продукцію високого класу для Вас і гарантуємо що Ви не пошкодуєте про свій вибір!”  ACOUSTICS.UA